FORGOT YOUR DETAILS?

Lake Süpürgelik SL08 Modeli (Popüler Ürün)

lake-süpürgelik-sl-08

SL08 EN ÇOK TALEP GÖREN ÜRÜNÜMÜZDÜR

Köşesiz oval hatları sayesinde toz tutmaz, temizlemesi kolaydır. Lake süpürgelik ürünlerimiz 1.nci kalite MDF’den, en kaliteli lake boyalar kullanılarak üretilmektedir. Lake süpürgeliklerimiz parlak, mat ve ipek mat olarak üretilebilir. Kullanmış olduğumuz lake boyalar çizilmeye, sararmaya, fiziksel ve kimyasal darbelere dayanıklıdır.Ürünlerimiz dekoratiftir, sıradan bir zemin döşemesinde bile muhteşem bir görünüm sunar, evinize çekici bir görsellik kazandırır ve mekanlarınıza değer katar.

Lake Süpürgelik Ebatları;

Lake süpürgelik modellerimizde standart ölçümüz 12 cm yükseklikte olanıdır. Tüm modellerimizde kalınlık ve yükseklik ölçüsü değişebilir verilen siparişe görede üretilebilir.

Kalınlık; 8mm – 18mm arası

Yükseklik; 10cm – 40cm arası

Uzunluk; 210cm – 280cm arası

TÜM MODELLERİMİZ ÇİVİSİZ KİMYASAL YAPIŞTIRICILARLA TUTTURULABİLİR, ÜRÜNLERİMİZ TALEP EDİLMESİ HALİNDE KLİPSLİ OLARAKDA ÜRETİLEBİLMEKTEDİR.

Lake Süpürgelik Fiyatları;

Lake süpürgelik modellerimizde fiyat belirlerken kalınlık, yükseklik belirleyicidir. Standart ve en çok kullanılan ölçü 12 cm yükseklikte olanıdır. Bu ölçünün üzerinde bir yükseklikte lake süpürgeliklerin fiyatı artar, 12 cm’in altındaki ölçülerdede fiyat daha düşük olur. Fiyat almak için bizi arayınız…

TOP