FORGOT YOUR DETAILS?

Lake Süpürgelik LS101 Modeli

Lake Süpürgelik 101LAKE SÜPÜRGELİK LS101 MODELİ (YENİ ÜRÜN)

LAKE SÜPÜRGELİK İMALATI TOPTAN PAREKENDE SATIŞ VE UYGULAMA HİZMETİ

TÜM TÜRKİYE‘YE ÜRÜNLERİMİZİ KARGO VE ANBARLA ADRESİNİZE KADAR GÖNDERİYORUZ…

Lake süpürgelik imalatı yaparken birinci kalite mdf ve en kaliteli lake boyaları kullanıyoruz, standart üretim ölçümüz 12 cm yükseklik olmakla beraber istenilen ebat ve modellerdede üretim yapmaktayız. Lake süpürgelik fiyat için bizi arayınız, lake süpürgelik fiyatları tüm kartela ürünlerimizde süpürgelik yüksekliğine göre belirlenir. Özel üretim model istenildiği takdirde ayrı özel model lake süpürgelik fiyatlandırılması yapılır. Lake süpürgeliklerimiz parlak, mat ve ipek mat olarak üretilebilir, beyaz renkler dışındada her renk lake boya yapabiliriz. Kullanmış olduğumuz lake boyalar çizilmeye, sararmaya, fiziksel ve kimyasal darbelere dayanıklıdır.Ürünlerimiz dekoratiftir, sıradan bir zemin döşemesinde bile muhteşem bir görünüm sunar, evinize çekici bir görsellik kazandırır ve mekanlarınıza değer katar.

Lake Süpürgelik Ebatları;

Lake süpürgelik modellerimizde standart ölçümüz 12 cm yükseklikte olanıdır. Tüm modellerimizde kalınlık ve yükseklik ölçüsü değişebilir verilen siparişe görede üretilebilir.

Kalınlık; 8mm – 18mm arası

Yükseklik; 10cm – 40cm arası

Uzunluk; 210cm – 280cm arası

ÜRÜNLERİMİZ TALEP EDİLMESİ HALİNDE KLİPSLİ OLARAKDA ÜRETİLEBİLMEKTEDİR. ÜRÜNLERİMİZİ SLİKON VE PATEX GİBİ YAPIŞTIRICILARLA DUVARA RAHATLIKLA TUTTURABİLİRSİNİZ.

TOP